Jubilej!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Jubilej!

Postaj by Gost on sub 22 kol 2009 - 16:46

Da, draga gospodo, DPŽ "Štacion" je proslavio svoj prvi rođendan!

Phalanx je napisao/la:
Dana 11. srpnja 2008. godine, oko 18 sati, rođeno je Društvo prijatelja željeznice "Štacion"! ...

Sa malim zakašnjenjem ali za feštu nikad nije kasno!

Sretan prvi rođendan!

EDIT: tema prebačena u javni podforum Štaciona radi šireg interesa potencijalnih članova (Phalanx)

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Re: Jubilej!

Postaj by Barney on sub 22 kol 2009 - 16:47

Znaci... jos sest godina i krecemo u skolu... hehe

Sretan nam prvi rodjendan. Smile

Barney

Barney

Broj postova : 930
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Postaj by Thommo on sub 22 kol 2009 - 16:49

Sjetio sam se i ja pred koji tjedan da nismo obilježili godišnjicu, ali bit će prilike za zdravicu! :zuja: :zuja:

Poživio nam Štacion još puno godina! nono super2 super2 super2 super2 super2

Thommo
Moderator
Moderator

Broj postova : 2303

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Postaj by Jean on sub 22 kol 2009 - 17:00

Sjetio sam se i ja godišnjice, ali kako sam se ja tek u listopadu aktivno uključio u rad Štaciona (formalno se učlanio tek početkom studenog), nisam htio baš ja biti taj koji će prvi čestitati godišnjicu.

Eto, drago mi je da je tu temu na forumu pokrenuo baš počasni član!

Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.

Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2119
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Postaj by Phalanx on sub 22 kol 2009 - 17:19

Eh da, prva godina, i čini mi se poprilično uspješna... Naravno, uvijek može bolje, no nakon što je trebalo preboljeti dječje bolesti (u verziji: hrpa birokracije), i uz dobar broj različitih druženja i ekšna, održavanje web stranice, kao i onih "stranica" na kolodvoru, aktivnosti oko Etelke, ali i riječke parnjače, nastupa u medijima, kao i konferencijama, dobivanja HŽ dozvola za fotkanje, izrade maketa... možemo biti sasvim zadovoljni!

Čestitke svim Štacionašima prvi rođendan njihove udruge!

Phalanx
Moderator
Moderator

Broj postova : 545

[Vrh] Go down

Postaj by Miha on sub 22 kol 2009 - 17:33

Čestitam !!!

Miha

Broj postova : 576
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

Postaj by seabral on sub 22 kol 2009 - 18:19

Nisam ni ja baš bio u početnoj postavi Štaciona, ali mogu reći da mi je drago da sam s vama i želim sretnu prvu i još mnogo uspješnih budućih godišnjica. suuupeer

seabral

Broj postova : 1246
Registration date : 13.04.2008

[Vrh] Go down

Postaj by nenek on sub 22 kol 2009 - 20:44

Sretan rođendan i još mnogo uspješnih godina! bravo

nenek

Broj postova : 192
Registration date : 22.03.2008

[Vrh] Go down

Postaj by gaspa on ned 23 kol 2009 - 0:18

Ma nevjerojatno! Ma kad prije? E jesmo bitange kad se sjetimo s gotovo mjesec i po zakašnjenja. Ali to ujedno znači da je taj Štacion tako zaživio s nama kao da postoji godinama i da se njegovo postojanje na ovom svijetu samo po sebi razumije. A k'o da je bilo jučer.

Članovi se i ne moraju sekirati zbog čestitki jer glupo je sam sebi čestitati. Jean, Seabral i drugi - niste vi s nama (ili s njima), bez obzira na trenutak uključenja - vi ste mi, jedni od nas.

A da me ne proglasite starim gunđalom - pa, nek nam je sretna ta prva godišnjica i nek nam naredne godine budu barem takve kao ova prva (al' smislit ćemo mi već nešto da je zasjenimo i natkrilimo mrgreen )
Tko bude puhao u svijeću na torti ? birthday Ili će, umjesto toga, otpuhivati pjenu na krčagu

gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 2380
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned 23 kol 2009 - 11:51

Ja sam za ovo drugo, ja sam za ovo drugo mrgreen .

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon 24 kol 2009 - 10:18

Maaaa ... kako bi bilo da se napravi prigodničarski sastanak sa usputnim ispijanjem prigodničarskog u "Cresu" (ili negdje drugdje!) ... recimo ... u prvom tjednu rujna, prevedeno 5./6.09. a.d.? Kasnije se može sredit i kakav fotograf eksn . Hvala Bogu lokacija ima k'o u priči! Da se ne ponavljamo (kolodvor, remiza, okretnica ...) bio bih slobodan predložiti sušački kolodvor na Brajdici.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by mannas on uto 25 kol 2009 - 9:55

tomo je napisao/la:Maaaa ... kako bi bilo da se napravi prigodničarski sastanak sa usputnim ispijanjem prigodničarskog u "Cresu" (ili negdje drugdje!) ... recimo ... u prvom tjednu rujna, prevedeno 5./6.09. a.d.? Kasnije se može sredit i kakav fotograf eksn . Hvala Bogu lokacija ima k'o u priči! Da se ne ponavljamo (kolodvor, remiza, okretnica ...) bio bih slobodan predložiti sušački kolodvor na Brajdici.

A da nam ti kao vrhunski kuhar napraviš kakvu tortu pa da i brk omastimo a ? birthday

mannas

Broj postova : 146
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto 25 kol 2009 - 12:56

mannas je napisao/la:... A da nam ti kao vrhunski kuhar napraviš kakvu tortu ...
rolling on the floor lud od smijeha rolling on the floor ... ja ti i nisam baš cake-maker, time se bavi moja supruga. Ja sam ti više od mesine mrgreen .

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto 25 kol 2009 - 13:50

Početkom idućeg mjeseca, točnije 8.9.2009., slavimo još jednu obljetnicu! Radi se o povijesnom prvom većem okupljanju članova nekog 4uma i "rađanja" termina "1. Riječka željeznička bojna". Sastanak se održao (a gdje drugdje mrgreen !) u "Cresu" na riječkom željezničkom kolodvoru. Sastanku su prisustvovali:

... icrnkoci (nije bio baš na samom sastanku jer je upravo tad vozio brzi za Zagreb!), novi_sef, kobler, Phalanx, Pfaff, ikar, kiki 273 i moja malenkost. Ostalo je povijest!

@EDIT@

Evo i cijele storije na zeljeznice.net.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Narcis on čet 27 kol 2009 - 21:28

Ma uopće nisu bitni datumi, ta Mi slavimo Štacionov rođendan maltene svaki put kad se sastanemo u Cresu. grinko
Gdje za stol riješavamo tekuću problematiku. :zuja: :cola 2: happy happy

Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6130

[Vrh] Go down

Postaj by Stanley on sub 19 ruj 2009 - 7:05

Nije da imam kasno paljenje, već je riječ o tome da me na ovom Forumu nije bilo podulje vrijeme. Kako nikada nije kasno za čestitke, evo i s moje strane Štacionu i 1. RŽB:
birth
A u svezi glede:

narcis je napisao/la:Ma uopće nisu bitni datumi, ta Mi slavimo Štacionov rođendan maltene svaki put kad se sastanemo u Cresu. grinko
Gdje za stol riješavamo tekuću problematiku. :zuja: :cola 2: happy happy
... imao sam i ja ugodu u dva navrata sastati se s riječkim društvom u Cresu (plus izlet u Istru i prisustvo na sastanku Štaciona).
Postoje stanovite naznake da bi moja zadnja reportaža (prije odlaska u nono) za kupusni list koji uređujem za moje poštarčine mogla biti upravo sa riječkog područja. U tom slučaju stvar ću iskombinirati tako da bar s nekima od vas u Cresu obavim obavjesni razgovor. icon pivo
Pozdrav svima.

Stanley

Broj postova : 144
Registration date : 16.06.2008

[Vrh] Go down

Postaj by Narcis on sub 19 ruj 2009 - 21:19

Vrlo rado cemo se odazvati obavijesnom razgovoru uz :zuja: happy

Narcis
Administrator
Administrator

[Vrh] Go down

Prigodni dar uz obljetnicu

Postaj by ZVANCINOV on ned 13 pro 2009 - 20:36

Moje čestitke za vaš 'prvi' rođendan. Dobro, malo kasnim, ali relativno kasno sam i doznao za ovaj forum. Mada su moja interesovanja više vezana uz temu mora, tojest pomorstva, svejedno sam morao da se javim i vama. Uz srdačan pozdrav, prilažem i fotke ove dvije karte iz 1908 godine. Relaciju vidite sa karata. Pronašao sam ih iza dovratka- 'štoka' jednih starih vrata koja sam rušio. Otkud tamo i koji li je rođak to tamo spremio ostaje tajna, ali evo da nebi i ove ,po mom mišljenju, raritetne karte ostala tajna ja vam ih darujem ovako virtualno. Neznam dali nekoga zanimaju, dali neko to skuplja, meni su samo jedno ugodno iznenađenje i 'sakrivena priča'. Pozdrav i puno narednih obljetica.

ZVANCINOV

Broj postova : 13
Registration date : 17.11.2009

[Vrh] Go down

Postaj by Narcis on ned 13 pro 2009 - 20:56

Zvancinov
Vozna karta iz 1908. godine:lol: Laughing
Ovo je jako vrijedan artefakt, i mnogi željeznički muzeji bi se trgali za ovakvo nešto.
Hvala ti što si nam to poklonio, makar "virtualno" mrgreen , pa ako još nešto takvoga nađeš, samo slikaj ili skeniraj, pa ćemo to staviti u podforum Povijest, ali za sada neka ostane tu.

Narcis
Administrator
Administrator

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned 13 pro 2009 - 21:06

ZVANCINOV je napisao/la:... Neznam dali nekoga zanimaju, dali neko to skuplja, meni su samo jedno ugodno iznenađenje i 'sakrivena priča'. Pozdrav i puno narednih obljetica.
Čovječe ... da dali koga zanimaju!!! Čekaj samo dok te naš povjesničar/konzervator nanjuši!!! Predivno, predivno!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet 24 ruj 2010 - 15:45

Prođe dva i pol mjeseca od druge godišnjice "Štaciona" a da se nitko nije toga sjetio no no . I meni bi promaklo da nisam nešto ovje tražio mrgreen (nesmem reć šta kul )!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 14:47

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]