SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Narcis on sri 30 pro 2009 - 22:03

Sretnu i uspješnu novu 2010. godinu, svim forumašima i njihovim obiteljima želi Narcis.
Uživajte u sutrašnjoj najluđoj noći u godini, ja ću isto... mrgreen
Pozdrav sa recepcije hotela "HEDERA" Rabac icon jup icon jup icon jup

______________________________________
Vlakom na more (Lupoglav-Raša). Smile
 Pula-Zagreb sa A380  

Narcis
Administrator
Administrator

Broj postova : 6127
Age : 42
Lokacija : Labin
Registration date : 29.02.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by gaspa on čet 31 pro 2009 - 13:29

tomo je napisao/la:Dajte malo inovativnosti mrgreen nemojte sad svi mene kopirat rolling on the floor lud od smijeha kul !!! Ipak sam vas zeznuo, moje se malo razlikuje!
Što se opet buniš?! Pa tvoju smo formu uzeli kao Štacionov standard za čestitke mrgreen A da baš ne bude sve isto (tj. da nas možeš malo zeznuti), Pfaff je izravnao slova a ja ih nisam uspio skositi na drugu stranu.

______________________________________
Autobus je vozilo koje ide dvaput brže kad trčiš za njim nego kad si u njemu

gaspa
Administrator
Administrator

Broj postova : 2380
Lokacija : Zagreb
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Gost on čet 31 pro 2009 - 14:52

Pfaff nije izravnao nego sam ja svoja iskosio i "pokrenuo" mrgreen .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by sali on čet 31 pro 2009 - 16:27



Srdačan pozdrav !

sali

Broj postova : 1857
Age : 65
Lokacija : Zagreb
Registration date : 10.06.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by ZlayoZg on čet 31 pro 2009 - 20:14


ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3014
Age : 32
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by KAPO on pet 1 sij 2010 - 0:14

SVE NAJBOLJE U 2010 godini

KAPO

Broj postova : 1864
Lokacija : Matulji
Registration date : 14.09.2009

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Pfaff on pet 1 sij 2010 - 1:02

Sretna Nova i dobar početak svima!

PS: Mob mi je nešto u banani pa ne mogu slati poruke ter se ovim putem zahvaljujem na poslanim mi SMSovima

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.




Sunger meteo

Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 8068
Age : 68
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Gost on pet 1 sij 2010 - 1:56

Pfaff je napisao/la:... Mob mi je nešto u banani ...
To je sve od ove kiše mrgreen rolling on the floor lud od smijeha rolling on the floor . U pećnicu sa njime da se osuši yes !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by ZlayoZg on pet 1 sij 2010 - 4:39

Pošto smo već u novoj godini,još jednom ću svim forumašima čestitati novu 2010.godinu. yes super2

ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3014
Age : 32
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by LLeon on pet 1 sij 2010 - 9:36

Sretnu i uspješnu Novu 2010 godinu svim članovima 4uma želi

LLeon

Nisam kopirao Tomu, izmješao sam boje. mrgreen

LLeon
Moderator
Moderator

Broj postova : 2401
Age : 38
Lokacija : R1J3KA
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Thommo on pet 1 sij 2010 - 10:30

Sve najbolje u novoj!


Thommo
Moderator
Moderator

Broj postova : 2302
Lokacija : Rijeka
Registration date : 29.02.2008

http://hobipoint.com

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Pfaff on pet 1 sij 2010 - 11:25

Noćas sam dobio SMS slijedećeg sadržaja:

Ivog je napisao/la:Sretan Božić i novu 2010 ti želi railfan iz zemlje trenutno bez željeznice, dat ću ti mig: "Gadafi" Laughing
Pozdrav svim Štacionovcima

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.




Sunger meteo

Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 8068
Age : 68
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by file on pet 1 sij 2010 - 12:40

Sretna nova,neka nam svima zajedno bude bolja od prošle!!! Pozz

file

Broj postova : 199
Registration date : 01.03.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by EuroTrakker on pet 1 sij 2010 - 16:30

Svima sretna nova 2010 godina :skok : :skok : :skok :

EuroTrakker

Broj postova : 245
Age : 37
Lokacija : Petrinja
Registration date : 24.03.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Jean on pet 1 sij 2010 - 17:00

Božić vam jesam čestitao...

Sretnu i uspješnu novu 2010 godinu svim članovima 4uma želi

Jean Défendpaix Douleurette


laugh 2 kul

______________________________________

Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.

Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2119
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by john on pet 1 sij 2010 - 20:59

SRETNA NOVA GODINA

john

Broj postova : 19
Age : 39
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.07.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Pfaff on pet 1 sij 2010 - 21:39

Jean je napisao/la:Božić vam jesam čestitao...

Jean Défendpaix Douleurette
Možda bolje:

Jean DéfendLePaix Douleureux

Ono je ženski oblik


Zadnja promjena: Pfaff; pet 1 sij 2010 - 22:01; ukupno mijenjano 1 put.

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.




Sunger meteo

Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 8068
Age : 68
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Jean on pet 1 sij 2010 - 21:47

Pfaff je napisao/la:
Jean je napisao/la:Božić vam jesam čestitao...

Jean Défendpaix Douleurette
Možda bolje:

Jean DéfendLePaix Douleureux
?
Ono je ženski oblik

Ja, pa šta nisu i Paix i Douleur imenice ženskog roda?

______________________________________

Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.

Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2119
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Pfaff on pet 1 sij 2010 - 22:02

Jean je napisao/la:
Pfaff je napisao/la:
Jean je napisao/la:Božić vam jesam čestitao...

Jean Défendpaix Douleurette
Možda bolje:

Jean DéfendLePaix Douleureux
?
Ono je ženski oblik

Ja, pa šta nisu i Paix i Douleur imenice ženskog roda?
Točno, ali Ti nisi lud od smijeha

______________________________________
Količina inteligencije na svijetu je konstantna,
jedino se povećava broj ljudi.




Sunger meteo

Pfaff
Administrator
Administrator

Broj postova : 8068
Age : 68
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.03.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Jean on pet 1 sij 2010 - 22:07

A toooo... Ja sam se vodio čistom gramatikom. Više od toga mi ne dopušta moje skromno poznavanje francuskog Embarassed

______________________________________

Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.

Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2119
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by kiki273 on sub 2 sij 2010 - 0:02

كل عام وأنتم بخير
ευτυχισμένο το νέο έτος
שנה טובה
नया साल मुबारक हो
גליקלעכן נייעם יאָר
สวัสดี ปี ใหม่

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.

kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5565
Age : 41
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

http://vlakovi-ri-hr.4rumer.com

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by ZlayoZg on sub 2 sij 2010 - 0:36

kiki273 je napisao/la:كل عام وأنتم بخير
ευτυχισμένο το νέο έτος
שנה טובה
नया साल मुबारक हो
גליקלעכן נייעם יאָר
สวัสดี ปี ใหม่

hehe

ZlayoZg
Administrator
Administrator

Broj postova : 3014
Age : 32
Lokacija : Zagreb(Žitnjak)
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Jean on sub 2 sij 2010 - 1:34

kiki273 je napisao/la:كل عام وأنتم بخير

شكرا لك. أيضا!

______________________________________

Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.

Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2119
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by kiki273 on sub 2 sij 2010 - 9:14

Jean je napisao/la:
kiki273 je napisao/la:كل عام وأنتم بخير

شكرا لك. أيضا!
من فضلك

______________________________________
U Finskoj, Švedskoj i Norveškoj zimsko razdoblje traje do 31.3. Hrvatska kao da je u polarnom krugu, pa zimsko razdoblje traje do 15.4.

kiki273
Administrator
Administrator

Broj postova : 5565
Age : 41
Lokacija : Rijeka
Registration date : 28.02.2008

http://vlakovi-ri-hr.4rumer.com

[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Gost on sub 2 sij 2010 - 12:41

hm thinking ... :tease: ... mrgreen

Gelukkige nuwe jaar
Честита нова година
Godt nytår
שנה טובה
גליקלעכן נייעם יאָר
새해 복 많이 받으세요
Boldog újévet
Furahia mwaka mpya

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Re: SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2010!

Postaj by Sponsored content Today at 1:04


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.