DeAgostini

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

DeAgostini

Postaj by Damir on sri 10 srp 2013 - 12:16

Imam jednu zamolbicu za sve članove foruma,a tiče se baš ove teme!

Kako znate i vidite DeAgostini će izbaciti seriju od 60 autića serije nostalgija.

Na forumu autići komuniciram sa jednim gospodinom koji je idejni začetnik većine nacrta originalnih automobila 1:1 koji su proizvedeni ili su vozili u ex YU i u uskoj je vezi sa DeAgostinijem da bi se svi ti autići proizvodili u umanjenom mjerilu 1:43.

Možda bi uspjeli progurati i stare BUS-eve tipa TAM,Sanos FAP.... Kamione TAM 110,130 njuškaši FAP 13-naestica...,OM lupeto,OM titano uglavnom sve od takovih modela koji su se proizvodili i vozili od 1960 tih do danas ako je još koji u voznom stanju.
Znam da vas je mnogo sa ovoga foruma na forumu "autobusi" i mnogi ste i vozači profesionalci pa bi bilo dobro ako
netko od vas posjeduje kakve nacrte tih makina pa da dostavimo tom uvaženom gospodinu radi moguće proizvodnje tih vozila u mjerilu 1:43.

Hvala!

Damir
Moderator
Moderator

Broj postova : 2745
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Re: DeAgostini

Postaj by Jean on čet 11 srp 2013 - 3:02

Imam negdje nacrt zglobnog Sanosa S200 (doduše, češki trolejbus, ali razlike su minimalne), ako nije ostalo zarobljeno na starom kompu, probat ću iskopati.

Znaš li možda kakva je situacija sa kupnjom modela koji su "prošli"? Konkretno, treba mi jugić, a bio sam kratak sa lovom ona dva tjedna kad je on bio na kioscima? Osim toga, prestao sam pratiti, pa ne znam je li izašao (bio je najavljen) Renault 12?

Vi ste bili naš ponos i čelik. Skršeni u ljutoj buri u zori koja rudi.

Jean
Moderator
Moderator

Broj postova : 2119
Registration date : 04.09.2008

[Vrh] Go down

Postaj by Damir on čet 11 srp 2013 - 9:12

Jean je napisao/la:Imam negdje nacrt zglobnog Sanosa S200 (doduše, češki trolejbus, ali razlike su minimalne), ako nije ostalo zarobljeno na starom kompu, probat ću iskopati.

Može care! Samo ti meni pošalji,a dalje se ne sekiraj.Very Happy 

Jean je napisao/la:Znaš li možda kakva je situacija sa kupnjom modela koji su "prošli"? Konkretno, treba mi jugić, a bio sam kratak sa lovom ona dva tjedna kad je on bio na kioscima? Osim toga, prestao sam pratiti, pa ne znam je li izašao (bio je najavljen) Renault 12?

Jugić možda i pronađeš u nekom od kioska koji nisu na frekventnom djelu grada,a ako ne onda na FB kontaktiraj DeAgostinijeve dečke putem PP-a i mislim da će ti poslati na tvoje ime u tebi najbliži kiosk.
Ovaj puta je izašao Polski Fiat 125 P pezejac,a slijedeći puta nešto opet od Fiatovih modela tako da ćemo još pričekati Renault 12.
Pa tek ih je izašlo 8/60 grinko 

Damir
Moderator
Moderator

Broj postova : 2745
Registration date : 24.01.2011

[Vrh] Go down

Postaj by Laurus on čet 11 srp 2013 - 9:55

Jean je napisao/la:... Konkretno, treba mi jugić, a bio sam kratak sa lovom ona dva tjedna kad je on bio na kioscima ...

Možda ima u Tisak Media Centru!?

Btw: Dali netko zna hoče li izać Citroen DS, ID i CX?

Laurus

Broj postova : 1010
Registration date : 08.03.2013

http://www.xxx.net

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 12:35

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]